Poniedziałek - Sobota: 09:00 - 17:00 +48 784 493 286

Przygotowania do sesji

Sesja Biznesowa


Tutaj chyba nie muszę rozpisywać się za bardzo. Piękne dłonie, makijaż i fryzura to jest to o co powinnyśmy zadbać . Współpracuję z wizażystkami i fryzjerkami . Jeśli chciałabyś skorzystać z ich usług i mieć profesjonalny makijaż i fryzurę do zdjęć wspomnij mi a zorganizuję to dla Ciebie.


Przygotowania do sesji

Sesja Ciążowa


Sesję ciążową najlepiej zaplanować w 7-8 miesiącu. Brzuszek wtedy jest już ładnie widoczny ale nie jest zbyt duży a przyszła mama czuje się dobrze żeby pozować 🙂

Sesję możemy wykonać w studio bądź w plenerze wszystko odbędzie się tak jak sobie wymarzyliście.
Do sesji ciążowej warto przygotować ubrania, które wyeksponują ładnie brzuszek. Oczywiście każda z Was znajdzie w mojej garderobie przepiękne suknie które jeśli tylko zechce będzie mogła użyć. Jeśli chcesz również zdjęcia z Partnerem, poproszę także o przygotowanie zestawu ubrań dla Niego. Ważne jest aby do sesji wykonać profesjonalny makijaż oraz zadbać o wygląd paznokci, gdyż dłonie będą widoczne na fotografiach z brzuszkiem.
Współpracuję z wizażystkami i fryzjerkami . Jeśli chciałabyś skorzystać z ich usług i mieć profesjonalny makijaż i fryzure do zdjęć wspomnij mi a zorganizuję to dla Ciebie.


Przygotowania do sesji

Sesja Noworodkowa


NOWORODEK I SESJA ZDJĘCIOWA – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

 

Sesję najlepiej wykonać w ciągu pierwszych 2 tygodni życia Twojego maluszka, kiedy dużo śpi i można ułożyć go w różnych pozycjach. Dlatego najlepiej będzie, jeśli zarezerwujesz termin jeszcze przed porodem, a konkretny dzień doprecyzujemy, gdy maleństwo pojawi się na świecie. W trakcie sesji będziesz mogła swobodnie karmić, tulić i przewijać – dlatego na nasze spotkanie warto zarezerwować 3 – 4 godziny.


Przygotowania do sesji

Sesja Dziecięca


Sesja dziecięca dla niemowląt
Najlepszym okresem jest 6-8 miesiąc życia dziecka, to czas kiedy dziecko już siedzi ale jeszcze nie chodzi. Kontakt z dzieckiem jest już na tyle dobry aby uchwycić to co w nich najpiękniejsze . Zdjęcia możemy wykonać u mnie w studio lub w plenerze. Proponuje przygotować kilka wersji ubioru maleństwa . Najlepiej żeby ubrania nie posiadały dużych nadruków, takie rzeczy mogą odwracać uwagę od twarzy Modela. Oczywiście w swoim studio posiadam liczne stylizacje zarówno maluchom jak i dzieciom starszym także na pewno stworzymy razem coś niezapomnianego.


Przygotowania do sesji

Fotografia RodzinnaTutaj wszystko zależy już od Was ….
Każdy z Was jest inny ma swój styl , sposób bycia i to wszystko ja w Was odnajdę ….
Prosiłabym tylko o spójność kolorystyczną w ubiorze 🙂
I zabranie ze sobą wiadra pozytywnej energi


Przygotowania do sesji

Sesja Kobieca


Tutaj chyba nie muszę rozpisywać się za bardzo każda kobieta wie jak zadbać o siebie w szczególnych chwilach. A będzie to na pewno nie zapomniane spotkanie. Piękne dłonie, makijaż i fryzura to jest to co kochamy najbardziej. Współpracuję z wizażystkami i fryzjerkami . Jeśli chciałabyś skorzystać z ich usług i mieć profesjonalny makijaż i fryzurę do zdjęć wspomnij mi a zorganizuję to dla Ciebie.


Przygotowania do sesji

Sesja Narzeczeńska / Ślubna


Tutaj jest nam potrzeby dobry humor odrobina romantyzmu , ale tego chyba Wam nie brakuje